Herkes Arasından Seni Seçtim.

Herkes Arasından Seni Seçtim.

Sevgili Sessizliğim…

Herkes arasından seni seçtim.

Neden? Bende bilmiyorum, konuşmak istedim seninle. Konu mu? Konu yok. Havadan sudan…

Bir sürü insan var ben sadece seninle konuşmayı istedim bugün. Çünkü sana anlatmam gerekenler var. Başkalarıyla paylaşamadığım şeyler.

Bu aralar çok sıkılıyorum. Acayip derecede çok. Kendimi boşlukta hissediyorum. Şimdi bana diyeceksin ki “Sosyalleş, çevre edin biraz.” çevrem var zaten, baya da geniş. Ama onların içinde kendimi soyutlanmış hissediyorum. Evet, baya soyutlanmış hissediyorum. Bazen beni o kadar sıkıyorlar ki, anlatamam. Ortamda herkes eğlenirken bile bir anda moralim düşebiliyor. Çok sıkıldığım zamanlarda eve kaçıyorum. Tek başıma karanlıkta oturup düşünmek istiyorum sadece. Ama hiç yapamadım böyle birşey. Hep hayal ettim. Çok zor birşey değil aslında, eve gelip kapkaranlık odada bi köşeye çekilip düşünmek…

Hiçbir zaman yapamadım böyle birşeyi hep düşündüm. Yapmaya çalıştığım zamanlar da oldu ama nedense bir türlü yapamadım hep bahanelerim oldu. Sanırım korkuyorum. Ne düşüneceğimi bilmeden de olsa korkuyorum. Kendimi bu durumda hissetmek beni korkuttuğu için yapamadığımı da biliyorum. Ama korkularımın nedeni var. (Kendimi başarısız hissetmek, depresyona girmek, yalnızlık hissi…)

Mutluluk artık hayatımda çok az yaşadığım hislerden birisine dönüşmeye başladı. Kendimi kaybetmeden bulmam lazım. Depresyona girmek istemiyorum. Kendimi bu yalnızlık hissinden çıkarıp normal yaşantıma dönmek istiyorum.

Neyse, yazımı burda bitirmek istiyorum. Değer verip yazımı okuduğunuz için çok teşekkürler. Yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.