İnstagramdan Video İndirme Nasıl Yapılır?

İnstagram gün geçtikçe kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik adımlar atsa da ne yazık ki bazı konularda yetersiz kalıyor… İnstagramdan Video İndirme gibi kullanıcıların yoğun talep ettiği özellik ne yazık ki şuana kadar İnstagram tarafından hiçbir şekilde kullanıma sunulmadı. İnstagram kullanıcıları ise bu özelliği kullanabilmek için; İnstagram video indirme siteleri, İnstagram Video İndirme Programları ile İnstagram üzerinden video indirme, İnstagram Video İndirme gibi aramalara başvuruyor. Bizler sizlere bu yazımızda İnstagramdan Video İndirme Nasıl Yapılır? sorusunun yanıtını veriyor olacağız.

İnstagramdan Video İndirme

İnstagramdan Video İndirmek için yapılmış ve çok kullanışlı bir site olan DownloadGram web sitesi mevcut. Bu web sitesi İnstagramda indirmek istediğiniz bir video yada fotoğrafı saniyeler içerisinde indirebilmenize olanak tanıyor, üstelik de tamamen ücretsiz. İşte İnstagramdan video indirme yapmanız için mükemmel bir web sitesi;

İnstagramdan Video İndirme - Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

İnstagramdan Video İndirme – Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

Video – Fotoğraf İndirme: DownloadGram

DownloadGram ile İnstagramdan video indirme ve fotoğraf indirme hayli basit. Yapılması gereken indirmek istediğimiz fotoğrafı yada videoyu instagramdan URL kısmını kopyalayıp Downloadgram sitesiden indirmek olacak.. Peki İnstagram URL kopyalama nasıl yapılır?

Masaüstü İnstagram URL Kopyalama

  • Masaüstü bilgisayarınızdaysanız ilk önce İnstagram web sitesine gidip hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından indirmek istediğiniz video yada fotoğrafa tıklayıp ekranda büyümesini sağlayın.
İnstagram Fotoğraf Büyütme

İnstagram Fotoğraf Büyütme

Ve tarayıcınızın URL kısmından açtığınız görsel yada videonun URL adresini kopyalayın. Kopyaladığınız url https://www.instagram.com/p/Blx73W6gWTb/?taken-by=canakkalepaintball şeklinde yada https://www.instagram.com/p/Blx73W6gWTb/ şeklinde olabilir her iki şekilde de İnstagram Video İndirme Sitesi bu iki linki de kabul edecektir.

  • Ardından DownloadGram adresine gidip aşağıda gösterilen 1 numaralı yere İnstagramdan kopyaladığınız görsel yada videonun adresini yapıştırın.
  • Ardından “Download” butonuna tıkayıp video yada görselin indirmeye hazırlanmasını bekleyin.
  • Ve 3 numarada gösterilen buton aktif olduğunuzda İnstagramdan video indirme işleminiz gerçekleşecektir.
İnstagramdan Video İndirme Sitesi

İnstagramdan Video İndirme Sitesi

Android İnstagramdan Video İndirme

Adroid işletim sitemi kullanan akıllı telefonlarda İnstagram Video İndirme yapabilmek için Snaptube adresinden uygulamayı Android tetelefonunuza indirip kurmanız gerekmektedir.
Not: Uygulama Google play‘de bulunmuyor, web sitesinden indirilmesi gerekmekte.

Uygulamayı telefonunuza indirip kurulumunu da yaptıktan sonra  uygulamayı açıp birçok sosyal medya üzerinde bulunan video dosyalarını telefonunuza rahatlıkla indirebilirsiniz.

Android İnstagramdan Video İndirme Programı

Android İnstagramdan Video İndirme Programı

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.