Kısaca: JivoChat Nedir?

Jivochat; blog, e-ticaret, kişisel web siteleri gibi sitelerde kullanılabileğimiz canlı destek uygulamasıdır. Jivochat ile web sitemizde bulunan ziyaretçilerin nereden gediği, web sitemize kaçıncı kez geldiği, hangi sayfada(anlık) bulunduğu, hangi şehirden bizim sitemize bağlandığı ve hangi yolla (arama motoru, direkt, sosyal medya vs.) bizim sitemize bağlandığı gibi misafirlerimize kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuş canlı destek uygulamasıdır.

Jivo Chat Nedir?

Jivo Chat Nedir?

Pekii, bu uygulamanın özellikleri ne?

İyi güzel kullanalım da. Bu uygulamanın özellikleri ne; bi anlat hele?

  • Öncelikle benim çok dikkat ettiğim özelliklerden birisi: Yazım Öngösterimi. Yazım Öngösterimiyle ziyaretçi size mesaj yazarken ne yazdığını daha önceden görüp hızlıca yanıtlayabiliyorsunuz.
  • Lesinlikle ziyaretçinin hangi sayfada olduğunu gösteren nimet; Detaylı Ziyaretçi Bilgisi. Kim, nerede, napıyor, nereden gelmiş vs. vs. bunları gösterip bizim web sitemiz hakkında bazı sayfalarımızın önemini gösteriyor; ziyaretçi de bize bulunduğu sayfada bulunan ürün-bilgiyle ilgili bir soru/sorunu olduğunda mesaj attığında yine hızlıca soruyu/sorunu çözme gibi bir lüksümüz oluyor…
  • Ardından da Hızlı Cevap Önerileri çok işe yarıyor. Ziyaretçilerinize tekrar aynı cevapları yazmak yerine birkaç tane benzer cevap kaydederek:  “/merhaba” yazarak “Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim”, “/bye” yazarak “İyi günler, tekrar görüşmek üzere.” yazarak sadece birkaç saniyede müşterinize yanıtlar verebiliyorsunuz.

Onun dışında da birçok özelliği ver bu uygulamanın. Onları şöyle alta bırakıyorum. Eğer detaylı olarak incelemek isterseniz;

Jivochat Özellikleri Nelerdir?

Jivochat Özellikleri Nelerdir?

Eğer sitenizde canlı destek uygulaması kullanmak istiyorsanız tavsiye edebileceğim platform: JivoChat olacaktır. Uygulama, ücretlendirme olarak ücretsiz ve profesyonel olarak ikiye ayrılmış. Ücretsiz sürümde beş temsilci hakkı veriyor. (ücretsiz olmasına rağmen bence çok çok iyi) . Profesyonel sürümünde de tek lisans başına tek temsilci hakkı veriyor. Şuan için profesyonel sürüm 64.50 TL fakat kullanım süresine göre fiyanlandırmada indirim yapılıyor.

Jivochat Profesyonel ve Temel Sürüm Farkları

Jivochat Profesyonel ve Temel Sürüm Farkları

Ziyaretçileriniz Numarasını Bıraksın Siz Arayın

Jivo İş Telefonu ile sitenizde gezinen müşterilere sadece chat yoluyla değil telefon ile dönüş yapabilir, aramaları yanıtlayabilirsiniz. Türkiye içerisinde ve dış ülkelere de dahil olmak üzere (90 ülke) yeni bir numara alarak veya kendi telefonunuzla aramaları yönetin.

Dakika başına ücretlendirme ile yapacağınız aramaları ücretlendiren bu sistemle diğer sistemlere nazaran çağrılarınızı yönetmek daha basit ve hesaplı!

Kişisel Tavsiye

Ben JivoChat Uygulamasını gozdespor.com e-ticaret sitemde kullanıyorum. Potansiyel müşterilerimin sorularını ve ürünler hakkındaki sorunlarını çözmekte yardımcı oluyorum. Telefonda vakit geçirmekten çok yazışmayı tercih ediyorum; çünkü benim müşterilerim bir ürün hakkında değişim yada iade gibi bir istekte bulunduklarında telefonda konuşurken aklımda kalmayabiliyor fakat JivoChat’den yazdıklarında daha sonra yazışmaya bakarak sorunsuz işlemlerimi gerçekleştirebiliyorum.

JivoChat Üyelik

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.