Yasaklı sitelere giriş, ülkeler arası siyasi nedenlerden, porn*grafi içerik olduğundan veya devletin ilgili siteye erişim yasağı getirmesiyle sorun haline gelebiliyor. Zenmate ile yasaklı sitelere girişi tek tık ile yapabileceğinizi ve Zenmate eklentisini sınırsız olarak premium sürümde kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi: Zenmate Nedir?

Zenmate, VPN uygulaması olarak kullanılmakta olup, kullanıcının giriş yaptığı sitele anlık lokasyonu yerine farklı lokasyonda göstererek sitelere giriş engeli sorununu kaldırmaktadır. Ülkemizde Wikipedia gibi bazı yasaklı sitelere erişim sorunu bulunmakta. Bu sorunları Yasaklı Sitelere Giriş eklentisi olan Zenmate ile kaldırmanız mümkün…

Zenmate Sınırsız Premium Kullanımı

Zenmate Premium, ücretli olarak verilen bir hizmettir. Bu hizmetin deneme aşaması olarak her yeni kayıt olan kullanıcıya 7 günlük premium deneme süresi verilir. Biz bu yazımıda Sınırsız Zenmate Premium nasıl kullanılır , Ücretsiz Zenmate Premium, Yasaklı Sitelere Giriş, Yasaklı Sitelerin Engelini Kaldırma, Engelli Sitelere Girme olarak aratılan sorguların çözümünü sunacağız.

Zenmate Kurulumu ve Kullanımı

Zenmate eklentisini Chrome eklentisinde kurulumunu yapmak için ilk adı olarak Buraya tıklayarak eklenti yükleme sayfasına gidebilirsiniz. Açılan sayfada “Chrome’e Ekle” butonuna tıklayıp eklentiyi yükleyin.

Google Chrome Zenmate Eklentisi
Google Chrome Zenmate Eklentisi

Eklentiyi tarayıcınıza yükledikten sonra Zenmate Eklentisi‘ni kullanabilmeniz için giriş yapmanızı isteyecek. Bu adımda fake mail ile kayıt olacağız, böylece 7 günlük ücretsiz Zenmate premium kullanabileceğiz.

Eklentiyi yükledikten sonra aşağıdaki sekme giriş yapmamız için otomatik olarak açılıyor. (açılmazsa da eklenti ikonu mavi görünecektir ona tıklayıp kayıt olma kısmına gelin.)

Zenmate Ücretsiz Kayıt Sayfası
Zenmate Ücretsiz Kayıt Sayfası

E-Posta olarak geçici mail (fake mail) alacağız. Böylece 7 günde bir yeni hesap açıp premium hizmetten faydalanabileceğiz. Fake mail alabilmek için tempail.com adresine girelim ve otomatik olarak mail adresi çıkacak karşımıza…

Tempail Geçici Mail Alma
Tempail Geçici Mail Alma

Bana sistem tarafından verilen mail “nutrilorde@ezehe.com” size farklı verilecektir. Zenmate’in kayıt sayfasına bu maili girip rastgele bir şifre olşturabilirsiniz. Ardından da zenmate kayıt için “Ücretsiz Kayıt” butonuna tıklayın.

Zenmate için Ücretsiz Mail Alma - Tempail
Zenmate için Ücretsiz Mail Alma – Tempail

Ardından fake mail sayfamıza Zenmate için onay maili gelecek ”
Confirm your ZenMate account ” yazısına tıklayıp içerisindeki onay linkine tıklayın ve işlem tamam. Zenmate 7 Günlük Ücretsiz Deneme Süresini sınırsız olarak tekrarlayıp kullanabilirsiniz. Andorid cihazlarda VPN kullanımı için Adguard Premium APK ücretsiz indirebilirsiniz.

Takıldığınız yada yapmadığınız herhangi bir yer olursa yorum olarak belirtebilirsiniz…

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.